آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان قم از کشف 167 کیلو و 300 گرم تریاک و دستگیری 4 قاچاقچی مواد مخدر در قم خبر داد.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" اظهار داشت: در پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد، اعضای یک باند قاچاق مواد افیونی قصد دارند با 2 پژو 405 و یک پژو پارس، محموله مواد مخدر را از جنوب کشور به قم منتقل کنند که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: ضمن هماهنگی های قضائی، مأموران به محل های مورد نظر در محورهای مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، سرانجام هر 3 خودرو را شناسایی کردند.
سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: در ادامه با تلاش مأموران خودروها متوقف و با دستگیری 4 قاچاقچی، خودروها نیز برای بازرسی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان قم گفت: سرانجام طی بازرسی صورت گرفته 167 کیلو و 300 گرم تریاک در قالب 16 بسته کشف و در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

* دستگیری 4 سارق احشام در قم

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری 4 سارق احشام در قم خبرداد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به سرقت6 راس احشام اعتراف کردند.
سرهنگ "مراد حسین جعفریان" اظهار داشت: در پی وقوع سرقت احشام از قلعه ای در سطح شهرستان کهک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی کهک قرارگرفت.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند 4 سارق را شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم بیان داشت : افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شدند به سرقت 6 راس احشام در شهرستان "کهک" اعتراف و اذعان کردند این سرقت را برای تامین مخارج اعتیاد خود انجام داده اند.
سرهنگ جعفریان ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و سارقان برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99