تسنیم/ مدیرکل امور مالیاتی استان قم از کشف و وصول ۱۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی در استان در سال گذشته خبر داد.

سهراب امدادی‌فر با اشاره به حمایت‌ها از تولیدکنندگان در سال رونق تولید اظهار داشت: در سه سال گذشته بسته حمایتی مالیاتی از واحدهای تولیدی کامل بوده و در سال جاری نیز با قدرت این کار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بخشودگی مالیاتی و تقسیط‌های بلندمدت از جمله این اقدامات است، ابراز کرد: به‌صورت میدانی بازدیدهایی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان به‌صورت مداوم انجام می‌شود که با بررسی مشکلات آنان در محل کارخانجات به دنبال رفع مشکل مالیاتی آنان هستیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم ابراز کرد: حمایت از بخش‌های تولیدی و صنعتی استان به شکلی خواهد بود که این واحدها از محل وصول مالیات‌ها آسیبی نبینند و در سال ٩٨ سیاست‌ها و اقدامات در مسیر تسهیل فرایند تولید و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی بوده است.

وی با اشاره به وجود پرونده‌های فرار مالیاتی در استان قم اضافه کرد: اقدامات خوبی در سال‌های گذشته در این زمینه انجام‌شده است و در سال گذشته حدود 100 میلیارد تومان فرار مالیاتی در استان قم کشف و وصول شد که پرونده‌هایی نیز در سال جاری در این زمینه تشکیل و در حال پیگیری است.

امدادی‌فر با تأکید بر اینکه هنوز تعهد مالیاتی استان در سال جاری اعلام‌ نشده و به‌صورت علی‌الحساب است، یادآور شد: در سال جاری پیش‌بینی می‌شود 10 الی 15 درصد از درآمدهای مالیاتی استان قم از محل کشف فرارهای مالیاتی باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99