مهر/ رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم از قهرمانی پینگ پنگ باز آینده دار قمی در مسابقات تور ایرانی نوجوانان ایران برای نخستین بار خبر داد.

محمد عموییان در این باره اظهار داشت: برای نخستین بار در تاریخ تنیس روی میز قم یک پینگ پنگ باز قمی موفق شد در مسابقات تور ایرانی عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و این موفقیت ارزشمند در اولین مرحله تور ایرانی نوجوانان پسر کشور در تهران به دست آمد.

وی افزود: این مسابقات روز شنبه به پایان رسید و سید علی سجادیان پینگ پنگ باز قمی موفق شد با شکست دادن تمامی حریفان خود به دیدار نهایی برسد و در این مرحله در رقابتی دشوار و نزدیک امیر محمد زرین کلاه از تهران را ۳ بر ۲ شکست دهد و قهرمان شود.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: سجادیان برای قهرمانی باید از مانع سختی به نام محمد امین صمدی بازیکن تیم ملی از تهران عبور می‌کرد و در حالی که کمتر کسی برای سجادیان شانس پیروزی در نیمه نهایی را متصور بود اما توانست صمدی را ۳ بر ۲ مغلوب کند.

عموییان بیان داشت: موفقیت سید علی سجادیان نشان دهنده غنای بالای تنیس روی میز قم است چنان که پیش از این پویا وفایی موفقیت‌های پررنگی به دست آورده بود و اکنون سجادیان نشان داده که می‌تواند در آینده به یکی از ستاره‌های تنیس روی میز ایران در تیم ملی تبدیل شود.

وی عنوان کرد: سید علی سجادیان در مرحله یک هشتم نهایی، همشهری خود محمدرضا حکانی را ۳ بر یک شکست داد. همچنین محمد حسن حبیبی از قم در یک هشتم نهایی و مهدی حشم بان و محمدرضا سیفی در یک شانزدهم نهایی از دور مسابقات کنار رفتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99