مهر/ با پایان مسابقات اسکواش زیر ۱۳ و زیر ۱۵ سال کشور، برترین‌های اسکواش این رده‌های سنی در قم معرفی شدند.

پرونده مسابقات اسکواش رده‌های سنی کمتر از ۱۳ و کمتر از ۱۵ سال کشور در بخش پسران شامگاه شنبه در قم بسته شد و پس از رقابت ۷۳ اسکواش باز در این ۲ رده سنی مشتق شده از رده نوجوانان، نفرات برتر معرفی شدند.

در این مسابقات که طی ۳ روز به میزبانی سالن اختصاصی اسکواش مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر قم برگزار شد در رده سنی زیر ۱۳ سال محمد چنگانیان عنوان قهرمانی را به دست آورد و آرشام شعبان زاده نایب قهرمان شد و عنوان سوم مشترک نیز به سپهر چاهکی و آریا اهل زاده رسید.

در رده سنی زیر ۱۵ سال نیز سهیل سلطانی از فارس در دیدار نهایی برابر پوریا حسن زاده از تهران به پیروزی رسید و عنوان نخست را به دست آورد. کوشا وفایی از گلستان و شایان جواهریان از تهران نیز عنوان مشترک سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در جدول پلیت محمد حسن رضایی در رده سنی کمتر از ۱۳ سال عنوان نخست را کسب کرد و در رده زیر ۱۵ سال علی جعفری قهرمان شد تا بدین ترتیب برترین‌ها مشخص شوند. نمایندگان اسکواش قم در این مسابقات به مراحل بالا راه پیدا نکردند.

مراسم پایانی این مسابقات با حضور مرتضی حیدری فرماندار قم، رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم و همچنین نایب رئیس و دبیر فدراسیون اسکواش برگزار شد. همچنین در خلال برگزاری این مسابقات احمد امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس از این رقابت‌ها و وضعیت سالن برگزاری مسابقات دیدن کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99