آخرین خبر/ یک آپارتمان در طبقه دوم ساختمان مسکونی واقع در شهرک گلستان دچار آتش سوزی شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز گفت ؛ وقوع این حادثه توسط ساکنین به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 8 به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در شهرک گلستان حرکت کردند.
علیرضا عدلو در خصوص این حادثه اضهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد از طبقه دوم یک ساختمان مسکونی آتش در حال زبانه کشیدن است و هر لحظه نیز بر حجم آن افزوده می‌شود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به سه گروه تقسیم شدند. گروه اول با قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل پرداختند و گروه دوم و سوم آتش نشانان نیز با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با استفاده از لوله‌های آبرسانی، خود را به کانون آتش در طبقه دوم رسانده و همزمان به جستجو در طبقات برای نجات افراد گرفتار شده احتمالی پرداختند که خوشبختانه هیچ یک از ساکنان ساختمان گرفتار و یا مصدوم نشده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از طرف کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است، در ادامه ابراز داشت: آتش نشانان با تلاش فراوان موفق شدند این آتش سوزی را مهار کرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913