آخرین خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری سارق حرفه ای اماکن تجاری با اعتراف به 55 فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ بیژن جنتی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن تجاری در سطح شهرستان فردیس، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری کلانتری های سطح حوزه، با انجام گشت های محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای پیشگیری از سرقت و از طرفی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی خودرو مزدا وانتی شدند که سارق به وسیله آن اقدام به سرقت می کرد.
جنتی خاطر نشان کرد: کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود متوجه شدند متهم قصد فروش یکی از ابزار آلات سرقتی را در سایت دیوار دارد که با ترتیب دادن یک قرار صوری، خودرو سارق را شناسایی و بلافاصله نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی فردیس منتقل کردند.
این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات صورت گرفته متهم به 55 فقره سرقت با مشارکت همدست خود اعتراف کرد که وی نیز با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به شیوه و روش سرقت متهمان اظهار کرد: متهمان از روش های مختلفی از جمله باز کردن درب شیشه میرال مغازه با پیچ گوشتی و تخریب حفاظ و کرکره مغازه ها با دیلم و.. برای سرقت خود استفاده می کردند .
به گفته وی با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی 55 نفر از مال باختگان شناسایی شده اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af