آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق سابقه دار منازل با اعتراف به 30 فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع دستگیری اعضای یک باند حرفه ای سرقت از منازل و متواری شدن یکی از اعضای آن ، دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به اعتراف اعضای باند به چندین فقره سرقت با همدستی عضو فراری، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از شهرهای شمالی کشور شدند.
نادربیگی گفت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز با نیابت قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به استان البرز منتقل کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما با مشاهده مدارک و مستندات موجود و رویارویی با همدستان خود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 30 فقره سرقت در سطح استان البرز اقرار کرد.
وی در خصوص شیوه سرقت متهم اظهارکرد: متهم با شیوه دیلم کردن، اقدام به تخریب درب منازل کرده و پس از ورود به منزل اقدام به سرقت می کرد.
به گفته وی با همکاری متهمان تاکنون 17 نفر از مال باختگان شناسایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af