آخرین خبر/ نمایشگاه آثار هنرمندان پیشکسوت شهرستان بیرجند با عنوان باغ خیال در نگارخانه سرو باغ جهانی اکبریه بیرجند گشایش یافت.
حسن رمضانی، مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: در نمایشگاه آثار هنرمندان پیشکسوت شهرستان بیرجند 150 اثر نقاشی، نقاشی خط و طراحی از 13 هنرمند پیشکسوت این شهرستان به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی میراث‌دار هنرمندان پیشکسوت است و خوشحالیم که امروز این ظرفیت ایجاد شد تا در یکی از باغ‌های تاریخی و زیبای ایران این نمایشگاه را افتتاح کنیم.
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امروزه بهره‌گیری از اندیشه و فکر و هنر پیشکسوتان امری ضروری است و بازگشایی چنین نمایشگاههایی که با حضور پیشکسوتان عرصه هنر صورت می پذیرد، آبروی هنر استان و هویت مجموعه میراث فرهنگی را نشان می‌دهد.
در پایان مراسم افتتاحیه، از تکتم بهروش، مدیر نگارخانه سرو مجموعه جهانی اکبریه نیز برای کسب رتبه برتر در عملکرد رضایت بخش و نظم در برگزاری نمایشگاه‌های این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
این نمایشگاه به مدت پنج روز از ساعت 17 تا 20 برای بازدید علاقمندان دایر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7