ایسنا/ دوهزارمین واحد مسکونی روستایی مددجویان زلزله زده بهزیستی استان کرمانشاه با حضور رییس سازمان بهزیستی افتتاح می شود.
دکتر فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به سفر یکروزه رییس سازمان بهزیستی به استان در روز شنبه (29 تیر)، مهم ترین برنامه این سفر را جشن افتتاح دو هزارمین واحد مسکونی روستایی مددجویان زلزله زده بهزیستی عنوان کرد.
وی با اشاره به تخریب 2590 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان در زلزله سال 96، گفت: از این تعداد دو هزار و 66 واحد روستایی و مابقی شهری است.
رضوان مدنی افزود: از زمان آغاز کار بازسازی مناطق زلزله زده استان تاکنون ساخت دو هزار واحد به پایان رسیده که روز شنبه با حضور رییس سازمان بهزیستی دوهزارمین واحد در روستای "میان میل" شهرستان سرپل ذهاب به بهره‌برداری می رسد.
به گفته این مسئول جشن افتتاح این واحدها در محل فرمانداری سرپل ذهاب برگزار شده و در این مراسم از کتاب "مداخلات روانی اجتماعی در بلایای طبیعی، بویژه زلزله کرمانشاه" رونمایی می شود.
وی افزود: این کتاب تالیف دکتر «فرحناز محمدی» معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان است که در تالیف آن دکتر «مسعود پایدار»، دکتر «مجید درویشی» و «مریم رجبی» نیز همکاری داشته اند.
رضوان مدنی افتتاح مرکز جامع توانبخشی شهر ازگله را پایان بخش سفر رییس سازمان بهزیستی به استان عنوان کرد وافزود: این مرکز در زیربنای 200 مترمربع احداث شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :