مهر/مدیردفتر شورای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هرمزگان گفت: معارفه نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان قبل از نماز جمعه برگزار خواهد شد.
غلامعلی ارجمند در نشست خبری اظهار کرد: در دهه پنجم انقلاب شاهد شوری وصف‌ناپذیر در استان به دلیل اعتماد رهبر انقلاب به یک چهره انقلابی هستیم.
وی عنوان کرد: مراسم معارفه نماینده ولی‌فقیه در روز جمعه هفته جاری در ابتدای نماز جمعه با حضور آیت‌الله گلپایگانی، مسئول دفتر رهبر انقلاب و حجت‌الاسلام اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کل کشور برگزار خواهد شد و در این مراسم از زحمات آیت‌الله نعیم‌آبادی نیز تکریم می‌شود.
مدیر دفتر شورای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هرمزگان تصریح کرد: استان هرمزگان از صبح پنجشنبه میزبان آیت‌الله گلپایگانی و حجت‌الاسلام علی‌اکبری خواهد بود و شورای اداری نیز در همان روز راس ساعت ۱۰ در تالار شهید آوینی برگزار خواهد شد.
ارجمند تشریح کرد: مراسم حضور در گلزار شهدا و استقبال مردمی در ساعت ۱۱ صبح از میدان انقلاب تدارک دیده شده است و مراسم معارفه نیز راس ساعت ۱۱:۳۰ در مسجد جامع برگزار خواهد شد و شاهد قرائت حکم شاهد قرائت حکم توسط مسئول دفتر رهبر انقلاب خواهیم بود.
وی اذعان کرد: حجت‌الاسلام عبادی در صورت صلاحدید می‌توانند ترکیب امامان جمعه را در شهرستان‌های استان را تغییر دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121