فارس/فرماندار تنگستان ضمن تاکید بر ترویج و توسعه بیمه اجتماعی زنان گفت: شوراهای اسلامی و دهیاران بایستی در این زمینه اطلاع رسانی لازم را انجام دهند که در صورت مشارکت حداکثری بانوان از این طرح، آسیب‌های اجتماعی نیز به تبع آن کاهش پیدا خواهد کرد.
عبدالحسن رفیعی‌پور امروز در جلسه کمیسیون امور بانوان که با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر برگزار شد با اشاره به اینکه امروز بایستی توانمند سازی بانوان در زمینه‌های مختلف در جامعه مد نظر باشد، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت بانوان و نخبگان به عنوان موتور حرکت جامعه می‌تواند شهرستان را به سمت توسعه و پیشرفت روزافزون سوق دهد.
فرماندار تنگستان ادامه داد: ترویج سبک زندگی اسلامی، ارتقای آگاهی بانوان، توانمندسازی و امید بخشی به قشر زنان و تقویت زنان در راستای مسایل سیاسی و اقتصادی و دیگر حوزه‌ها از مهمترین برنامه‌ها و دغدغه‌های دولت تدبیر و امید می‌باشد.
وی با اشاره به اجرای طرح بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و لزوم بیمه زنان روستایی افزود: امروز طرح‌های مختلفی توسط دولت در حال ارائه شدن است که یکی از علت‌های عدم مشارکت و توجه زنان به این طرح‌ها نداشتن آگاهی است و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت نگرفته است.
رفیعی پور ضمن تاکید بر ترویج و توسعه بیمه اجتماعی زنان تصریح کرد: شوراهای اسلامی و دهیاران بایستی در این زمینه اطلاع رسانی لازم را انجام دهند که در صورت مشارکت حداکثری بانوان از این طرح، آسیب‌های اجتماعی نیز به تبع آن کاهش پیدا خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22