تسنیم/ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به اینکه گفت: مشترکان خانگی بیش از ۵۳ میلیارد تومان به شرکت گاز استان کرمانشاه بدهکارندکه بخش محدودی مربوط به مناطق زلزله‌زده است.
سیروس شهبازی با اشاره به بدهی 53 میلیارد تومانی مشترکان خانگی به شرکت گاز استان اظهار داشت: 1.3 میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه عنوان کرد: هیچ مجوز و دستورالعملی در زمینه رایگان بودن گاز مصرفی مناطق زلزله‌زده ابلاغ نشده و دولت مصوبه‌ای در این زمینه نداشته است.
وی با بیان اینکه در مناطق زلزله‌زده کنتورخوانی انجام می‌شود اما هنوز قبضی صادر نشده است گفت: هرچند دولت درباره رایگان بودن تعرفه گاز برای مناطق زلزله‌زده مصوبه‌ای نداشته است اما مردم نیز مبلغی را به شرکت گاز بابت گاز مصرفی پرداخت نکرده‌اند و رویکرد شرکت گاز مدارا با این مشترکان است.
شهبازی افزود: امکان گازرسانی به واحدهای بازسازی شده وجود دارد و به محض درخواست متقاضی گازرسانی می‌شوند زیرا خطوط شبکه‌‌ها آسیب جدی ندیده‌اند و تنها به علمک‌ها آسیب وارد شد که به محض بازسازی واحد امکان برخورداری آن از گاز در کوتاهترین زمان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه امسال 397 روستا در دست گازرسانی هستند افزود: در صورت گازرسانی به 397 روستای ذکر شده برخورداری روستاهای استان از گاز به 84 درصد می‌رسد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه در مجموع 568 هزار مشترک گاز در استان وجود دارد افزود: سه شهر در استان فاقد گاز هستند که در سال 99 از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :