ایرنا/ مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت: میلاد احمدی، معین راشدی و هومن ربیع‌زادهبا مسئولان باشگاه به توافق رسیده و به جمع یاران سپیدرود پیوستند.
رادنی دیدار بیان کرد: میلاد احمدی هافبک ۲۲ ساله که فصل گذشته نیز در تیم سپیدرود حضور داشت و در چند بازی نیز به میدان رفت، با این باشگاه قراردادی دو ساله امضا کرد تا برای دومین سال متوالی پیراهن این تیم را بر تن کند.
وی افزود: همچنین معین راشدی مدافع چپ پای ۳۰ ساله اهل بهبهان نیز با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضاء کرد تا در فصل جاری با پیراهن تیم سپیدرود در میادین فوتبال حاضر شود.
وی اضافه کرد: راشدی پیش از این در تیم‌های فولاد خوزستان، استقلال اهواز، نفت مسجدسلیمان، فجرسپاسی شیراز، نیروی زمینی تهران و نفت امیدیه بازی کرده و موفق شد با تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود کند.
دیدار خاطرنشان کرد: هومن ربیع‌زاده که اهل شهرستان رشت و متولد ۱۳۷۸ است نیز با امضای قرارداد جدید، دوباره به تیم فوتبال سپیدرود رشت ملحق شد تا وی نیز فوتبال خود را در این تیم دنبال کند.
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: ربیع زاده سهمیه امید باشگاه محسوب می‌شود و فصل گذشته نیز در لیگ برتر برای سپیدرود رشت به میدان رفت و فوتبالش را از جوانان پیکان تهران آغاز کرد.
وی در خصوص تیم سپیدرود نیز بیان کرد: این تیم هم اینک در تهران یک اردوی تدارکاتی برپا کرده و قرار است که در این اردوی هشت روزه، چهار بازی تدارکاتی نیز با تیم های مختلف انجام دهد.
پیش از این نیز پویا نزهتی و میثم فردوسی بازیکنان فصل گذشته سپیدرود رشت قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند، محمدرضا زینال خیری، مهیار نوری، امید سام‌کن، میلاد تولایی، محمد روشندل، ایمان شوریابی، محمد اسماعیل نظری، محمود خمیسی، سعید قدمی، رضا درویشی، بهنام لایقی‌فر، حسام یعقوبی، ساسان شیرمردی و مجتبی محبوب مجاز به عنوان بازیکن جدید نیز با سپیدرود قرارداد امضا کردند.
همچنین در رده زیر ۲۳ سال و امید نیز سپیدرودی ها قرارداد جواد آقایی‌پور، رضا عاشوری، حسین امینی، آرین فتوحی، آرین نصیری‌نژاد، پوریا شاه محمد، مهدی محمدپور، امیرحسین اسکندری، ماهان سروی، سپهر کوششی و علی بیجاری را تمدید کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0