فارس/کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این‌که دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا 2 درجه کاهش خواهد داشت، گفت: در 24 ساعت آینده حداکثر دمای اصفهان 40 درجه سانتیگراد و حداقل دما فردا به 21 درجه سانتیگراد می‌رسد.
ابراهیم هنرمند در رابطه با وضعیت هوای اصفهان در چند روز آینده اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار بر روی استان طی 3 روز آینده است.
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: بر این اساس در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا کمی ابری، در بعد از ظهرها وزش باد نسبتاً شدید و افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود؛ امروز در مناطق شرق، جنوب شرق و شمال شرق شرایط برای گرد و خاک محلی مهیا است.
وی با اشاره به این‌که دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا 2 درجه کاهش خواهد داشت، گفت: در 24 ساعت آینده حداکثر دمای اصفهان 40 درجه سانتیگراد و حداقل دما فردا به 21 درجه سانتیگراد می‌رسد.
هنرمند در رابطه با گرمترین و خنک‌ترین شهر استان نیز مطرح کرد: گرمترین نقطه استان خور و بیابانک با 45 درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک‌ترین نقطه استان هم بویین میاندشت با 11 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به متفاوت بودن کانون‌های گرد و غبار در آلودگی‌های چند وقت اخیر، افزود: چند مورد افزایش گرد و خاک اخیر در اصفهان از کانون‌های اطراف اردستان و مناطق شمال شرقی اصفهان بوده است؛ برای فردا هم با توجه به پیش‌بینی هوا ممکن است این کانون حوالی اردستان و نایین را درگیر کند.
وی در پایان اضافه کرد: فردا در مناطق مرکزی نیز انتظار داریم یک مقدار کیفیت هوا پایین باشد، به این دلیل که جهت بادها مقداری به سمت اصفهان است اما شدت وزش باد مانند دفعات قبل نیست که خیلی درگیر گرد و غبار شویم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18