نصف جهان/مدیر گروه بهداشت محیط استان اصفهان گفت: کشک‎های تقلبی ترکیبی از پودر آب پنیر، نشاسته، آرد، جوهر لیمو و رنگ مصنوعی است که برای سلامتی مضر خواهد بود و به شدت با این تولیدکنندگان برخورد خواهیم کرد.
حسین صفاری‎پور بیان کرد: بازرسان بهداشتی توجه جدی به تولید غیر بهداشتی مواد غذایی دارند و در همین رابطه مواردی در زمینه تولید کشک مشاهده شده است.
مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان ادامه داد: در همین زمینه مواردی در شهرستان‎های غرب استان مانند نجف‎آباد و در یک کارگاه واقع در اطراف اصفهان کشف شد. وی افزود: این کشک‎های تقلبی ترکیبی از پودر آب پنیر، نشاسته، آرد، جوهرلیمو و رنگ مصنوعی است که برای سلامتی مضر خواهد بود.
صفاری‎پور در تشریح توصیه‎های لازم به مردم تأکید کرد: صرف سنتی بودن یک محصول دلیلی بر سلامت آن نیست و به تولیدکنندگان محصولات غذایی غیربهداشتی هشدار می‎دهیم که مرکز بهداشت در زمینه رعایت نکردن اصول بهداشتی هیچ گونه اغماضی نخواهد کرد و حتماً با آن تولید کننده برخورد جدی خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18