ایرنا/ این مسابقه که روز شنبه در ورزشگاه تختی خلخال برگزار شد، با نتیجه سه بر یک به نفع تیم میهمان پایان یافت.
به گفته ایوب طالب پور، سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال این بازی با هدف تجلیل از پیشکسوتان فوتبال تیم صاحب‌نام ملوان انزلی و همچنین پیشکسوتان فوتبال این شهرستان و ایجاد انگیزه در بین علاقه‌مندان به این رشته با شعار "به گذشته افتخار کنیم و به آینده امیدوار باشیم" برگزار و با استقبال گرم مردم و تماشاگران همراه شد.
وی اظهار کرد: برگزاری این مسابقه با هدف ارج نهادن به تلاش افرادی بود که سال‌های جوانی خود را با همه وجود سختی‌های آن در فوتبال گذرانده و امروز گنجینه‌های ارزشمند جامعه ورزشی هستند.
او گفت: هرگونه توسعه در رشته‌های ورزشی از جمله ورزش پرطرفدار فوتبال نیازمند بهره‌گیری از تجربه ارزشمند پیشکسوتان ورزش است که پس از گذران سال‌ها عمر مفید خود در میادین ورزشی می‌توانند امروزه مورد محبت جامعه ورزش قرار گرفته و بصورت شایسته از تجربه آنها استفاده کرد.
او از شرکت بیش از ۲۵۰ نفر از علاقه‌مندان به یادگیری حرفه‌ای و عملی رشته ورزشی فوتبال در مدرسه فوتبال این شهرستان در تعطیلات تابستان خبر داد و افزود: برای راه‌اندازی این مدرسه از مدرسان و کارشناسان خبره و مجرب فوتبال کشور استفاده می‌شود.
خلخال در جنوب اردبیل با استان گیلان همسایه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253