باشگاه خبرنگاران/نایب رئیس شورای شهر جم گفت: با وضعیت کنونی حذف یا سقوط تیم فوتبال پارس جنوبی جم قطعی است.
علی پریشان افزود: هواداران علاقمند به این تیم بدانند با توجه به پیگیری اینجانب به عنوان نماینده مردم در شورای شهر جم؛ مشکلات تیم پارس جنوبی جم بیشتر از حدی است که تصور کنید.
وی افزود: این مشکلات به گونه‌ای است که هم سرپرست و هم مدیر عامل باشگاه استعفا داده اند و آقای کمالوند هم انگیزه‌ای برای ادامه کار با این شرایط ندارد.
نایب رئیس شورای شهر جم با بیان اینکه تیم پارس حتی پول پرداخت هزینه هتل در شیراز برای شرکت در بازی‌های چهار جانبه ندارد افزود: مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی گفته پتروشیمی‌ها پولی پرداخت نمی‌کنند؛ حتی بدهی دو سال قبل باشگاه و عدم اجازه تیمداری از وزارت خانه؛ از مشکلات جدی پیش روی باشگاه است.
پریشان ادامه داد: خانم الماسی نماینده مجلس هم نتوانسته به وعده شورای راهبردی جامه عمل بپوشاند و قول‌ها در حد وعده بوده است.
وی با بیان اینکه فرماندار و شورای شهر جم هم جز انعکاس موضوعات و مطالبه کاری نمی‌توانند انجام دهند تاکید کرد: اگر بدین منوال پیش رود حذف تیم پارس جم قطعی است و اگر حذف نشود قطعا هدف براندازی تیم و سقوط به لیگ پایین است که دیگر فرقی به حال مردم ندارد که پارس باشد یا نباشد.
نایب رئیس شورای شهر جم با تاکید بر اینکه مردم و هواداران خود پیگیری وضعیت تیم باشند تصریح کرد: هواداران باید با نماینده مجلس در تماس باشند و در سطح وزارت خانه مشکل حل شود در شهرستان و منطقه ویژه پارس جنوبی کاری از کسی بر نمی‌آید.
پریشان با طرح این سوال که چرا صنعت نفت آبادان و مسجد سلیمان می‌توانند حمایت شوند، ولی مردم جم و جنوب بوشهر که عمری با استنشاق آلایندگی زندگی به کام خود و فرزندانشان تلخ شده است نباید مورد حمایت قرار بگیرند و تیم داشته باشند تاکید کرد: این تبعیض‌ها اصلا پذیرفتنی نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22