فارس/ احمدرضا چگنی اظهار کرد:‌ در تداوم طرح‌های مبارزه با مواد مخدر، مأموران این پلیس، فعالیت یک زوج توزیع‌کننده گسترده مواد مخدر را تحت مراقبت نامحسوس خود قرار دادند.
وی افزود: سرانجام در تحقیقات شبانه‌روزی مأموران انتظامی در رسیدگی به این پرونده و در مراحل تکمیل تحقیقات، مشخص شد که این زوج قصد دارند مقادیری مواد مخدر را برای توزیع به شهرستان اراک وارد کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد:‌ با برنامه‌ریزی عملیاتی صورت گرفته خودروی این زوج شناسایی و در ورودی شهر در یک عملیات غافلگیرانه کشف شد.
چگنی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو مقدار حدود 10 کیلوگرم هروئین کشف شد و زوج متهم نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
کشف یک کیلوگرم تریاک با دستگیری توزیع‌کننده مواد مخدر در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند نیز گفت: در عملیات دستگیری یک توزیع‌کننده مواد مخدر در شهرستان شازند، مقدار یک کیلوگرم تریاک از وسایل همراه او کشف شد.
محمد عقیل سلگی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان شازند در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند و خودرو در عملیاتی غافلگیرانه متوقف شد.
وی افزود: در بازرسی انجام شده از این خودرو مقدار یک کیلوگرم تریاک که در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f