باشگاه خبرنگاران/دو و میدانی کاران بوشهری که به نمایندگی از کشورمان در مسابقات کم بینایان و نابینایان جهان در لهستان شرکت کرده‌اند، موفق شد‌ه‌اند تا کنون چهار نشان به دست آورند.
مسابقات دو و میدانی کم بینایان و نابینایان جهان از دیروز (بیست و هشتم تیر) در شهر بیدگوشج کشور لهستان در حال آغاز شده و ورزشکاران استان بوشهر به عنوان نماینده کشورمان در این رویداد ورزشی حضور دارند.
رئیس هیات دو و میدانی کم بینایان ونابینایان استان بوشهر که همراه با این تیم در لهستان به سر می‌برد، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،گفت: ملی پوشان بوشهری تا کنون دو نشان طلا، یک نشان نقره و یک نشان برنز در این رقابت ورزشی به دست آورده‌اند.
محمدرضا ابراهیم زاده افزود: امیر خسروانی در ماده پرش طول کلاس T۱۲، موفق شد با کسب رکورد ۷ متر و ۹ سانتیمتر به نشان طلا دست یابد و رکورد کشور را بهبود بخشد.
وی ادامه داد: عذرا مهدوی کیا نیز در ماده پرتاب نیزه کلاس T۱۳ با ثبت رکورد ۳۵ متر و ۴ سانتیمتر نشان طلا را به گردن آویخت و رکورددار آسیا و ایران شد.
رئیس هیات دو و میدانی کم بینایان ونابینایان استان بوشهر بیان کرد: همچنین امیر خسروانی در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس T۱۲، با رکورد ۱۱.۴۱ ثانیه نشان نقره گرفت و علی شمشیری در ماده پرتاب وزنه کلاس T۱۲ با ثبت رکورد ۱۲ متر و ۴۳ سانتیمتر به نشان برنز دست یافت.
ابراهیم زاده با اشاره به موفقیت‌هایی که پیش از این ورزشکاران بوشهری در میدان‌های جهانی و بین المللی داشته‌اند، گفت: امیدواریم ملی پوشان بوشهری در ادامه رقابت‌ها نشان‌های خوشرنگ دیگری برای کشورمان به ارمغان بیاورند.
مسابقات دو و میدانی کم بینایان و نابینایان جهان با حضور ۴۸۰ ورزشکار از ۳۴ کشور جهان تا دوم مرداد در لهستان ادامه خواهد داشت.
تیمی ۱۲ نفره از استان بوشهر در این رقابت‌ها حضور دارند که ۶ نفر از آن‌ها ورزشکارند و بقیه سرپرست، مربی و کادر فنی.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22