ایسنا/رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری باند سارقان به عنف خودرو از یک کارگاه صنعتی در این استان خبر داد.
سرهنگ رضا زارعی در تشریح این خبر بیان کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک واحد صنعتی در یکی از مناطق شهر همدان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات، شاکی پرونده در اظهاراتش گفت، شب حادثه حدود ساعت 9 شب، 3 نفر وارد کارگاه من شده و با کتک کاری و بستن دست و پایم، از کارگاه ابزار آلات و دستگاه هایم را با یک دستگاه خودرو زانتیا که داخل آن 2 دستگاه گوشی موبایل و مدارک نیز بود سرقت کردند.
زارعی ادامه داد: با انجام شگردهای پلیسی و بررسی میدانی و استماع اظهارات شاهدان عینی و بازبینی دوربین های مداربسته در محدوده سرقت مشخص شد، 3 نفر با خودرو پژو پارس نقره ای رنگ با ورود به کارگاه، وسایلی را سرقت کرده و با خودرو زانتیا شاکی از محل متواری شده اند که کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند یکی از متهمان را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کنند.
وی اظهار کرد: با دستگیری متهم اول سایر همدستانش نیز شناسایی و در 2 عملیات همزمان دستگیر، کلیه اموال مسروقه و خودروی زانتیا و مدارک خودرو و هویتی شاکی را که در منزلی در یکی از شهرستان های تابعه مخفی کرده بودند کشف و تحویل مالباخته شد.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده، به دادسرا معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e