خوزنیوز/فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۶۴ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۷۲ فقره انواع سرقت ظرف ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
محسن دالوند اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۴۸ ساعت در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران انتظامی با تلاش مضاعف و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۶۴ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سرهنگ دالوند بیان کرد: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح ۱۹۳ گرم انواع مواد مخدر تعداد این اموال سرقتی سه قبضه سلاح شکاری و ۱ قبضه سلاح جنگی غیرمجاز کشف شد.
وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۷۲ فقره انواع سرقت، سه فقره تیراندازی غیرمجاز در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۱۷ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند، تاکید کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335