تسنیم/عضو شورای شهر شهرکرد گفت: مرکز مهارت آموزی بانوان با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای استان و کمیسیون فرهنگی ـ اجتماعی شورای شهر شهرکرد فعالیت خود را آغاز کرد.
طیبه شریفی شامگاه یکشنبه در آئین افتتاح مرکز مهارت آموزی در محل پارک بانوان اظهار داشت: مرکز مهارت آموزی بانوان با همکاری فنی و حرفه‌ای استان و کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شهرکرد فعالیت خود را آغاز کرد.
وی با بیان اینکه بانوان در این مرکز به صورت رایگان مهارت‌های لازم را آموزش می‌بینند، افزود: زنان بدسرپرست یا ‌سرپرست خانوار که توان شرکت در دوره‌های مختلف با هزینه‌های بالا را ندارند نیز می‌توانند در این دوره‌ها شرکت و بعد از دریافت گواهی کسب و کار خود را رونق دهند
عضو شورای شهر شهرکرد با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با ارتقای مهارت آموزی و سبک زندگی زمینه اشتغال پایدار برای زنان را فراهم می‌سازد، بیان کرد: دستیابی به فرصت‌های شغلی جدید با توسعه مهارت‌آموزی در جامعه امکانات پذیر می‌شود.
شریفی با بیان اینکه نداشتن مهارت در بین جوانان از عوامل اصلی بیکاری و آسیب‌های اجتماعی است، ادامه داد: هفته ملی مهارت فرصتی برای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه است که بانوان هم می‌توانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3