تابا/سرهنگ روح الله گراوندی اظهار کرد: با توجه به وقوع تیراندازی‌های غیر مجاز متعدد در سطح شهرستان دزفول اقدامات سلبی و ایجابی متنوعی در راستای کاهش تیر اندازی ها از سوی نیروی انتظامی با مشارکت معتمدان و افراد با نفوذ محلی صورت پذیرفته است.
وی افزود: تیراندازی‌ها به دو صورت رخ می‌دهند، بخش نخست این تیراندازی‌ها در مراسم‌هایی مانند عروسی و عزا بوده و نوع دوم این تیراندازی‌ها به اشخاص از سوی گروه‌ها و افراد صورت می‌پذیرد.
این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۱۰۰ درصدی تیر اندازی های غیر مجاز در تیرماه سال جاری، عنوان کرد: با انجام طرح‌های مستمر خلع سلاح و پاکسازی نقاط آلوده به جرم شاهد کاهش ۳۲ درصدی وقوع تیراندازی غیر مجاز نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده‌ایم.
سرهنگ گراوندی در ادامه کشف ۳۸ اسلحه شکاری، ۳ قبضه اسلحه جنگی و دستگیری ۳۵ نفر از عاملان تیر اندازی های غیر مجاز را از دستاوردهای پلیس دزفول در تیر ماه سال جاری و در راستای مبارزه با تیر اندازی های غیر مجاز برشمرد.
وی در پایان از عزم جدی و قاطع پلیس در برخورد با عاملان تیر اندازی و مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و افزود: امنیت حق شهروندان است و نیروی انتظامی با افرادی که بخواهند با اقدامات خود باعث سلب آرامش و آسایش مردم شوند برابر قانون برخورد قاطعانه خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335