صدا و سیما/ جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در تداوم طرح های مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر که در کشور به صورت گسترده فعالیت می کردند، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنان آغاز کردند.
سرهنگ سپهوند ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس مرکزی ، سرانجام اعضای این باند شناسایی و مشخص شد که با 2 دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی به مرکز کشور می باشند.
وی خاطرنشان کرد: در عملیات مشترک تیم اعزامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس سمنان، در عملیاتی خودروهای مذکور شناسایی و در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان متوقف شدند.
این مقام انتظامی یاد آور شد: در بازرسی از یکی از خودروها، 120 کیلو گرم حشیش که به شکل ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.
سپهوند در پایان با تأکید بر وجود عزم راسخ از سوی پلیس استان در مبارزه مستمر و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر افزود: 4 متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.
ارتقای سطح آگاهی‌های جامعه و ظرفیت‌های فرهنگی، آشنایی با آسیب های متاثر از مصرف مواد مخدر، اجرای فعالیت های آموزشی و آشنا کردن جوانان با تبعات منفی و زیانبار موادمخدر و ارائه الگوهای تربیتی مناسب و مهارت‌محوری منطبق با سبک زندگی اسلامی را از جمله برنامه‌های محوری مبارزه با مواد مخدر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f