مهر/ جانشین فرماندهی انتظامی اهواز از کشف نزدیک به ۲ کیلوگرم هروئین و دستگیری ۶ سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و با هدف برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و پس از کسب اطلاع مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر در یکی از نقاط جرم خیز شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدراین شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ کشوری در ادامه افزود: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اهواز موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دقیق، مخفیگاه سوداگران مرگ را شناسایی و بعد از هماهنگی مرجع قضائی، در یک عملیات ضربتی آنان را در مخفیگاهشان غافلگیر و دستگیر کنند.
وی افزود: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این مجرمین، مقدار ۱ کیلو و ۸۵۷ گرم مواد مخدر از نوع هروئین که در قالب ۱۲۰۰ بسته آماده فروش بود به همراه ۳ دستگاه ترازوی توزین و مبلغ ۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال حاصل فروش مواد مخدر کشف و ۶ قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل هر ۶ متهم به مراجع قضائی عنوان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335