ایرنا/ مازیار غلامی ظهر دوشنبه در گفت وگویی بیان داشت: از عصر امروز با نفوذ جریانات به نسبت ناپایدار شرایط برای افزایش ابر و وزش باد مهیا می شود.
وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، اواخر وقت رگبار پراکنده و احتمال رعدوبرق عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، رگبار باران و احتمال رعدوبرق پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی فردا را با ۳۵ درجه مربوط به رودبار و کمینه دمای فردا را مربوط به ماسوله و جیرنده با ۱۸ درجه عنوان کرد.
به گفته سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه دمای امروز رشت ۳۴ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان ۲۴ درجه خواهد بود.
غلامی خاطرنشان کرد: بیشینه دمای امروز شهرهای بندرانزلی، لاهیجان و آستارا به ترتیب ۳۳، ۳۴ و ۳۴ درجه و کمینه دمای بندرانزلی ۲۵، لاهیجان ۲۱ و آستارا ۲۳ درجه خواهد بود.
وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج دریا بین ۱ / ‏‬ ۰ تا ۶ / ‏‬ ۰ متر، دمای آب ۳۰ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا با احتیاط مناسب است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0