ایرنا/ وحید جوادی با بیان اینکه طی هفته گذشته شاخص کل بازار فرا بورس نیز افزایش ۸۵ واحدی را تجربه کرد، اظهار داشت: این شاخص نیز به سه هزار و ۲۹۱ واحد رسید.
وی با بیان اینکه هفته گذشته بیش از ۲۹ میلیون و ۲۶۹ هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرا بورسی در آذربایجان غربی معامله شد، بیان کرد: ارزش معاملات بورسی طی هفته گذشته در استان بیش از ۱۵۲ میلیارد ریال بود.
وی با بیان اینکه طی این مدت در بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی ۱۲ کارگزار از ۱۶ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق تقدم بیش از ۲۱۴ شرکت بورسی و فرا بورسی را معامله کردند، افزود: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری بورسیران بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۱۷ درصد به خود اختصاص داد.
مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۴۳ درصد کل معاملات در هفته گذشته مربوط به خرید بود، بیان کرد: طی این مدت سهام اسناد خزانه اسلامی با ۱۰ درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار داشت.
بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی در ۲۲ اسفند سال ۱۳۸۳ شمسی با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری این استان تاسیس شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b