باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل فرودگاه‎های استان آذربایجان غربی از آمادگی کامل فرودگاه بین المللی ارومیه برای پرواز حجاج خبر داد.
مدیرکل فرودگاه‎های استان آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، گفت: در مدت هفت روز و در قالب ۱۳ پرواز توسط هواپیما‌های شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.
وی گفت: عملیات رفت زائران خانه خدا امسال از پس فردا هشتم مرداد ماه آغاز می‌شود و زائران در مدت یک هفته با ۱۳ پرواز به سرزمین وحی منتقل می‌شوند.
وی گفت: عملیات رفت زائران خانه خدا از پس فردا هشتم مرداد ماه آغاز می‌شود و در مدت یک هفته با ۱۳ پرواز با هواپیما‌های کشورمان به سرزمین وحی منتقل می‌شوند.
قراملکی اظهار کرد: در این مدت تعداد سه هزار و ۲۲۶ نفر زائر و عوامل پروازی در قالب ۲۱ کاروان به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.
مدیرکل فرودگاه‎های استان گفت: پرواز‌های رفت زائرین از فرودگاه ارومیه به فرودگاه جده عربستان و پرواز‌های برگشت نیز از مدینه به ارومیه انجام خواهد گرفت.
وی ادامه داد: تجهیزات و تسهیلات لازم برای اعزام و پذیرش حاجیان در فرودگاه بین المللی ارومیه فراهم شده است.
زائران خانه خدا از آذربایجان غربی امسال در قالب ۲۱ کاروان زیارتی عازم سرزمین وحی می‌شوند که ۹ کاروان از زائران اعزامی از اهل تسنن و ۱۲ کاروان نیز متشکل از زائران اهل تشیع است و ۸ تا ۱۳ شهریور ماه به ارومیه باز خواهند گشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b