باشگاه خبرنگاران/رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلطانیه از اجرای مانور اطفاء حریق در چمن این شهرستان خبرداد.
مالک اژدر افشاری با اشاره به برگزاری مانور اطفاء حریق در چمن سلطانیه گفت: این برنامه فرضی با مشارکت فرمانداری، مدیریت بحران، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، شهرداری شهرستان، اداره راهداری، آتش نشانی اورژانس و همچنین دهیاران اجرا شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلطانیه در ادامه هدف از برگزاری مانور اطفاء حریق را آمادگی کلیه نیرو‌ها و هماهنگی بین ارگان‌های مختلف برشمرد.
وی با اعلام این که وسعت مراتع شهرستان سلطانیه ۴۵ هزار هکتار است، افزود: از ابتدای سال تا کنون در این شهرستان ۶ مورد آتش سوزی در مراتع به وسعت ۱۴ هکتار ثبت شده است.
افشاری خاطر نشان کرد: ۸ نیروی فعال در یگان حفاظت این اداره به صورت ۲۴ ساعته در آماده باش کامل هستند تا در صورت بروز هر گونه آتش سوزی در مراتع و اراضی ملی در کمترین فرصت برای اطفاء حریق در محل حادثه حاضر شوند.
وی با بیان این که ۳۰ عدد آتش کوب، ۲ عدد فلش بک، یک عدد دمنده، دو دستگاه خودروی کمک دار و یک دستگاه موتور سیکلت در راستای اطفای هر گونه حریق در عرصه‌های ملی در اختیار اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلطانیه قرار گرفته است گفت: آموزش چگونگی اطفاء حریق نیز به صورت میدانی در حاشیه این مانور برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd