صدا و سیما/ رئیس پلیس راه مازندران گفت: ترافیک در راههای استان، پر حجم و روان است.
سرهنگ قدمی با بیان اینکه در بعضی از مناطق از جمله منطقه چلاو جاده هراز، ترافیک با تراکم بیشتری همراه است افزود: تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین از ساعت 6 صبح امروز تا 12 شب در هراز ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: ترافیک در محور چالوس(جنوب به شمال) محدوده های بیلقان و سرودار سنگین است.
فردا بعد از ظهر محور کندوان از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه است تمام راههای استان هم باز است.
رئیس پلیس راه مازندران گفت : محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه 12 مرداد در جاده های استان اعمال می شود.
سرهنگ قدمی افزود: در محور کندوان ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 11 مرداد تا 2 بامداد روز شنبه 12 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه 11 مرداد تا 2 بامداد روز شنبه 12 مرداد از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
به گفته وی حرکت وسایل نقلیه سنگین(به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: در محور هراز هم ، تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه 11 مرداد ممنوع است.
تذکر: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب یا جنوب به شمال محور های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.
تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه 12 مرداد از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ قدمی از رانندگانی که در جاده ها تردد می کنند خواست با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af