آخرین خبر/ روزهایی که حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سفر زیارتی حج تمتع به‌سر می‌برد، مصادف شده با بلاتکلیفی باشگاه نساجی و همچنین باشگاه خونه‌به‌خونه.
هر چند برای پیگیری این مشکلات، استانداری و هیأت فوتبال پای کار حضور دارند اما هواداران این تیم‌ها، نگاه‌شان به اعلام رسمی اداره‌کل ورزش و جوانان به‌عنوان مرجع ذی‌صلاح است.
از روز گذشته که در میان هواداران نساجی مازندران شایعه شده که باشگاه نساجی مجدداً از خریدار جدید پس گرفته شد و به مالکان سابق «فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان» سپرده شد، هیچ مسؤولی از اداره‌کل ورزش و جوانان نسبت به این شایعات واکنشی نشان نداده و نگرانی‌های هواداران نسبت به آینده تیم‌شان بیشتر شده است.
در اداره‌کل ورزش و جوانان، عادل عالیشان به‌عنوان معاون توسعه امور ورزشی اختیار تام در ارتباط با تعیین و تکلیف باشگاه نساجی دارد و در جلسه هفته گذشته در تهران که با حضور «حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار، یوسف‌پور فرماندار قائم‌شهر، فرهاد صنیعی‌فر، رضا حدادیان و محمد اژدری (خریدار جدید) » در دفتر صنیعی‌فر برگزار شد، به‌عنوان نماینده اداره‌کل ورزش و جوانان نیز حضور داشت.
اما از آن روز تاکنون عالیشان هیچ واکنشی نسبت به خروجی آن جلسه و همچنین جلسه‌ای که روز گذشته در استانداری با حضور اژدری برگزار شد، نشان نداده است و به‌نوعی با این رفتار به‌نظر می‌رسد سعی دارد اداره‌کل ورزش و جوانان را سیبل هواداران قرار ندهد.
عالیشان در حال حاضر پاسخگو نیست و هواداران میلیونی نساجی واقعاً نمی‌دانند از چه مرجعی باید پیگیر اخبار موثق تیم محبوب‌شان باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9