فارس/ سرهنگ عبدالله حسنی در گفت‌وگویی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی دریافت گزارش وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان‌های سمنان و دامغان، مأموران پلیس آگاهی استان در این راستا با تشکیل پرونده‌ای پیگیر موضوع شدند.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس در تحقیقات اولیه و میدانی با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های نوین ردپای متهم اصلی این پرونده را به دست آوردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان به تحقیقات گسترده و شبانه‌روزی پلیس اشاره کرد و گفت: در جمع‌بندی داده‌های به دست آمده مشخص شد، متهم به اتفاق سه نفر دیگر از غرب کشور به استان سمنان آمده است و دست به سرقت می‌زند.
حسنی بیان کرد: با اخذ نیابت قضایی و اعزام مأموران برای بازداشت متهمان، در اقدام ضربتی و غافلگیرانه پلیس، عضو اصلی این باند دستگیر و به استان سمنان منتقل شد.
وی با بیان اینکه متهم سابقه‌دار در اظهارات خود به 11 فقره سرقت منزل در شهرستان‌های سمنان و دامغان اعتراف کرد، گفت: ارزش ریالی اموال سرقتی برابر نظر کارشناسان امر بالغ بر 30 میلیارد ریال است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c