مهر/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در تماس‌ تلفنی با مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی، در جریان آخرین وضعیت سلامت و روند برنامه های مربوط به حجاج استان قرار گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند پیش از ظهر امروز شنبه در تماس تلفنی با ابوالفضل نوفرستی مدیرکل حج و زیارت استان با تبریک قرارگرفتن در آستانه دهه ولایت و امامت، جویای سلامت و همچنین آخرین وضعیت حجاج خراسان جنوبی و اقدامات صورت گرفته برای زائرین شدند.
امام جمعه بیرجند در ادامه با اشاره به اینکه از یکایک زائرین خراسان جنوبی در سرزمین وحی التماس دعا داریم، بیان داشت: عرض تسلیت اینجانب را به خانواده گرامی زائر هم استانی(طبسی) که در آنجا به رحمت خدا، رفته اند را برسانید.
ابوالفضل نوفرستی، مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی در این گفتگوی تلفنی اظهار کرد: امسال از استان 2500 نفر عازم سرزمین وحی شده اند که همه آنها مدینه قبل بوده اند، یعنی ابتدا در مدینه و سپس عازم مکه شده اند.
وی افزود: در حال حاضر نیز تمامی کاروان های خراسان جنوبی در مکه حضور داشته و در صحت و سلامتی کامل به سر می برند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: امسال یک نفر از زائرین خانم کاروان طبس به دلیل سکته قلبی به رحمت ایزدی پیوستند که با رضایت همسر و فرزند ایشان، به خاک سپرده شدند.
نوفرستی ادامه داد: همچنین بر روی یکی دیگر از زائرین، عمل قلب باز صورت گرفته است که حال عمومی ایشان خوب و تا چند روز آینده به باقی اعمال خود خواهند پرداخت.
وی عنوان داشت: بقیه زوار خراسان جنوبی بدون هیچگونه مشکلی در سلامتی کامل هستند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی مطرح کرد: در شب جمعه گذشته نیز دعای پر فیض کمیل در محل اسکان زائران استان برگزار شد که در آن فضای معنوی همه زوار دعای گوی عزیزان و ملت شریف ایران بودند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7