ایرنا/ سردار هوشنگ حسینی در گفت و گویی بیان داشت: بدنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در اردبیل، بررسی موضوع با تشکیل تیم عملیاتی و با هدف کشف این سرقت‌ها در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار داشت: با تحقیقات و بررسی‌های تخصصی، کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل ردپای ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را در ارتباط با سرقت‌های بوقوع پیوسته شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل به دستگیری سارقان با هدفمندسازی گشت‌زنی‌های انتظامی و در عملیات مشترک پلیس سرعین و کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل اشاره کرد و گفت: دستگیرشدگان در بازجویی‌های پلیسی و در مواجهه با مدارک و مستندات لب به سخن گشوده و به ۱۳۵ فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو اعتراف کردند.
سردار حسینی از کشف تعداد قابل توجهی اموال مسروقه از سارقان خبر داد و افزود: در رابطه با پرونده سرقت سارقان ۹۳ دستگاه باتری خودروهای سبک و سنگین، یک دستگاه لپ‌تاپ و یک دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و چهار خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: توجه به هشدارهای انتظامی و کاربردی کردن آموزش‌های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت، ضامن ناکامی سارقان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253