فارس/ قاسم ویژه در گفت‌وگویی با اشاره به وضع بازار گوشت و مرغ، اظهار کرد: بازار به خاطر افزایش قیمت‌ها در شرایط نسبتاً رکود قرار دارد؛ زیرا قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده است.
رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با تأکید بر اینکه گوشت گوسفندی با قیمت 95 هزار تومان عرضه می‌شود، بیان کرد: گوشت گاوی با قیمت 80 هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد و توزیع در حال انجام است.
ویژه با اشاره به اینکه مرغ دولتی هم با قیمت 12 هزار و 900 تومان عرضه می‌شود، اضافه کرد: این نرخ مصوب دولت است و تا دیروز هم توزیع مرغ انجام می‌شد.
وی با بیان اینکه امروز مرغ دولتی در سمنان توزیع نمی‌شود، تصریح کرد: دیشب کشتار مرغ انجام نشد تا ببینیم برای فردا چه اتفاقی می‌افتد.
رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با تأکید بر اینکه میزان مرغ کم شده است، ادامه داد: شاید تا چند روز آینده این مشکل رفع شود؛ اما در حال حاضر مرغ در بازار نیست.
ویژه با بیان اینکه خودش نیز مدیر یکی از کشتارگاه‌های مرغ در سمنان است، عنوان کرد: روزانه تقریباً 10 تا 12 تن مرغ در شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر توزیع می‌شد.
وی با تأکید بر اینکه امروز توزیع مرغ در سمنان به شکل قطعه‌بندی است، اضافه کرد: سه تا چهار تن مرغ توزیع می‌شود.
رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با اشاره به اینکه حرف اول و آخر را در سیستم کاری دلالان می‌زنند، گفت: اگر دست دلال از سیستم توزیع قطع شود، بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.
ویژه خاطرنشان کرد: مشکلات موجود در حوزه توزیع مرغ برطرف و وضع بهتر خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c