آخرین خبر/ مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی از برگزاری جشن خانوادگی اصحاب رسانه ۱۶ مردادماه همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار در بیرجند خبر داد.
سمانه سالاری در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به تشریح برنامه های هفته خبرنگار اظهار داشت: همزمان با هفته خبرنگار بازدید و سرکشی از خبرگزاری ها، دفاتر روزنامه و پایگاه های خبری آغاز خواهد شد.
وی غبارروبی از مزار شهدا و دیدار با پیشکسوتان را از جمله برنامه های هفته خبرنگار عنوان کرد و افزود: همچنین در این هفته برنامه های رفاهی اعم از توزیع کارت استخر رایگان و توزیع بلیط سینما به صورت نیم بهاء برای خبرنگاران درنظر گرفته شده است.
سالاری از برگزاری جشن خانوادگی اصحاب رسانه خراسان جنوبی در روز چهارشنبه 16 مردادماه در محل باغ شوکت آباد بیرجند خبر داد و گفت: در این مراسم از استاندار خراسان جنوبی، فرماندار بیرجند، شهردار و سایر مسئولان دعوت به عمل می آید.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مراسم از تعدادی از خبرنگاران استان تجلیل خواهد شد بیان کرد: همچنین مراسم شاد و مفرحی برگزار و در پایان قرعه کشی وجه نقد انجام خواهد شد.
سالاری از برگزاری دوره آموزشی کسب و کار در فضای مجازی خبرداد و تصریح کرد: این دوره به همت خانه مطبوعات خراسان جنوبی ویژه اصحاب رسانه استان برگزار می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7