باشگاه خبرنگاران/ سیاوش محمدی، سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، تا ظهر فردا (دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸) به دلیل فرارفت هوای گرم افزایش چند درجه‌ای دمای هوا در استان اردبیل رخ خواهد داد.
او تصریح کرد: طی این مدت آسمان صاف تا نیمه ابری بوده و در برخی مناطق بویژه در مناطق مرکزی افزایش ابر و وزش باد انتظار می‌رود.
سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: روز‌های یکشنبه و دوشنبه جوی نسبتاً پایدار با افزایش چند درجه‌ای دمای هوا در سطح استان اردبیل پیش بینی می‌شود که افزایش دما بیشتر در مناطق شمالی و جنوبی استان محسوس خواهد بود بطوریکه بیشینه دما در شهرستان پارس آباد تا ۳۸ درجه سلسیوس هم خواهد رسید.
محمدی اظهار کرد: از عصر فردا با نفوذ زبانه‌های پرفشار به استان اردبیل دمای هوا روند کاهشی داشته و تا پایان هفته جاری جوی خنک در استان حاکم می‌شود.
او افزود: در ساعات عصر فردا و قبل ازظهر روز سه شنبه (۱۵ مرداد ۹۸) در مناطق مرکزی و شمالی استان اردبیل سرعت وزش باد تند تا نسبتاً شدید خواهد بود و رگبار باران (گاهی توام با رعدوبرق) احتمال می‌رود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253