آخرین خبر/ برنامه‌های هفته خبرنگار در خراسان جنوبی روز یکشنبه با ادای احترام به شهیدان در مزار شهدای گمنام بیرجند آغاز شد.
جمعی از اصحاب رسانه به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی و مدیران رسانه با حضور در بوستان شهدای گمنام بیرجند و نثار گل به قبور مطهر شهدای گمنام، با آرمان های بلند شهیدان تجدید میثاق کردند.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: امسال جشن روز خبرنگار در بیرجند ۱۶ مرداد به صورت خانوادگی برگزار می‌شود.
سمانه سالاری افزود: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با پیشکسوتان و سرکشی از رسانه‌ها جزو برنامه‌های هفته خبرنگار در خراسان جنوبی است.
وی اظهار داشت: امسال با هماهنگی برخی سازمان‌ها خدمات رفاهی از جلمه بلیت استخر و بلیت نیمه بهای سینما به خبرنگاران اهدا می‌شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی عیادت از بیماران، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و برگزاری دوره آموزشی را از دیگر برنامه‌های هفته خبرنگار در خراسان جنوب برشمرد.
۱۷ مرداد سالروز شهادت «محمود صارمی» خبرنگار شهید ایرنا در افغانستان روز خبرنگار نامگذاری شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7