ایسنا/ سرهنگ حسین بدری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین مورد سرقت در سطح استان که باعث نگرانی شهروندان شده بود بلافاصله موضوع با جدیت تمام در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین رصد لحظه ای محل های مورد سرقت واقع شده موفق شدند به سرنخ های جدیدی در این رابطه دست پیدا کنند.
بدری با بیان اینکه در نهایت با استفاده از سرنخ های به دست آمده محل اختفای اعضای این باند ها را مورد شناسایی قرار دهند، یاد آور شد: اعضای هر دو باند حرفه ای که 25 نفر بودند در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند.
این مقام نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه در بررسی اظهارات متهمان مشخص شد که این افراد در سطح استان ظرف هفته گذشته دست به 54 فقره سرقت زده اند، خاطر نشان کرد: در نهایت این افراد برای انجام مراحل قانونی بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی در پایان خطاب به مجرمان و هنجارشکنان گفت: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا امنیت و آرامش مردم که به عنوان خط قرمز پلیس مطرح است خدشه دار شود و انتظار ما نیز از مردم عزیز این است که در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوکی بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45