ایسنا/ سرهنگ حسین بدری ، با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام یک خبر مبنی بر اینکه افرادی به صورت باندی با استفاده از شیوه و شگرد های کاملا حرفه ای اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده اند، بلافاصه با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.
وی با اشاره به تلاش های 24 ساعته کارآگاهان پلیس آگاهی در رابطه با شناسایی افراد مورد نظر افزود: خوشبختانه تلاش های مستمر کارآگاهان بی نتیجه نبود و محل اختفای کلاهبرداران مورد شناسایی قرار گرفت.
سرهنگ بدری با بیان اینکه کارآگاهان در نهایت با اعزام به محل مورد نظر موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه 10 نفر کلاهبردار حرفه ای را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال کنند، یاد آور شد: متهمان در بازجویی های بعمل آمده به 33 میلیارد و 700 میلیون ریال کلاهبرداری از 15 شهروند اعتراف کردند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه تمام این افراد بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، از مردم خواست تا با هوشیاری کامل گول اینگونه افراد را نخورده و چنانجه با این دسته افراد مواجه شدند بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45