تسنیم/ سردار هوشنگ حسینی در گفت‌وگویی اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده و تلاش فرماندهان انتظامی و پلیس دو سارق حرفه‌ای در اردبیل با 135 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو شناسایی و دستگیر شدند و عملیات و اهداف شوم آن‌ها ناکام ماند.
وی با اشاره به این که کارآگاهان پلیس به صورت مداوم با تشکیل تیم‌های عملیاتی به دنبال تامین امنیت اجتماعی پایدار هستند بیان کرد: در این زمینه با توجه به اطلاع‌رسانی چندین فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در اردبیل بر آن شدیم تا موضوع را به صورت ویژه پیگیری و در اسرع وقت حل کنیم.
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: نیروی انتظامی استان به دنبال هدفمندسازی گشت‌زنی‌های انتظامی و عملیات مشترک پلیس است تا در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی داشته باشد و به هیچ وجه با کسانی که مخل نظم و امنیت عمومی جامعه هستند شوخی نخواهد داشت.
حسینی تصریح کرد: از هم‌استانی‌ها انتظار می‌رود در ارتباط با نگهداری اموال شخصی خود نهایت دقت و حساسیت را داشته باشند و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند تا مشابه چنین اتفاقاتی برای آنان نیفتد که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است که در امر اطلاع‌رسانی اهتمام جدی وجود داشته باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253