فارس/ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس از تلاش پلیس فتا برای دستگیری فردی خبر داد که کلیپ مربوط به یک پیرزن غذا فروش را منتشر کرده بود؛ کلیپی که ظاهرا مربوط به یک سال گذشته بوده است.
ماجرا از این قرار است که این روزها کلیپی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در این کلیپ آن‌گونه که ادعا شده پیرزنی غذافروش در جاده قطب‌آباد جهرم توسط ماموران نیروی انتظامی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.
در این کلیپ پیرزنی غذافروش کنار جاده با فرقی خونین بر زمین افتاده و فردی که در حال فیلم گرفتن است، مدعی می شود که ماموران نیروی انتظامی چنین برخورد خشنی را با پیرزن کرده‌اند.
پخش این کلیپ در فضای مجازی از سوی مردم بازخوردهای بسیاری داشته به طوری که با توجه به تصاویر، مظلومیت پیرزن در آن به شدت احساس شده و به همین سبب عواطف واکنش شدید کاربران را نیز برانگیخته است.
در مورد صحت و سقم کلیپ مذکور، موضوع را با سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس در میان گذاشتیم که وی در این رابطه اظهار داشت: این کلیپ مربوط به یک سال پیش است که این روزها توسط شخصی در فضای مجازی منتشر می شود.
وی افزود: پلیس فتا به دنبال شناسایی و بازداشت فرد منتشر کننده این کلیپ است چراکه با موضوعی که مربوط به یک سال پیش بوده به تشویش اذهان عمومی پرداخته است.
محمدی در عین حال گفت: در این کلیپ ادعا می‌شود که ماموران ناجا پیرزن غذافروش را مورد ضرب و جرح قرار دادند که کذب محض است.
وی خاطرنشان کرد: ظاهرا مسوولان یکی از دستگاه‌ها یا کسانی که در خصوص نظارت بر سلامت اغذیه فروشی‌های بین راهی مسوولیت دارند، در حال جمع کردن تابلو یا وسایلی بودند که کنار جاده نصب شده بود و در حین این کار تابلو سقوط کرده و به سر پیرزن برخورد می‌کند و فرقش شکافته می‌شود.
معاون فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی حافظان جان، مال و ناموس مردم بوده و هیچ گاه این اجازه را به خود نمی‌دهند که آسیبی به کسی وارد کنند آن هم یک پیرزن ضعیف اما در این کلیپ به ناحق مامور ناجا را مقصر قلمداد کرده است.
محمدی در پایان تاکید کرد: پلیس فتا فرد منتشر کننده کلیپ مذکور را به دلیل تشویش اذهان عمومی شناسایی و بازداشت خواهد کرد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913