ایرنا/بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با خودروی وانت نیسان ۲ نفر کشته و یک پسر بچه ۲ ساله نیز مصدوم شد.
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: راننده یک دستگاه اتوبوس مسافری به علت عدم توجه به جلو با خودروی وانت نیسان در حال حرکت به شدت برخورد کرد و منجر به فوت راننده و سرنشین زن شد.
سرهنگ محمدعلی عظیمی افزود: این حادثه در کیلومتر ۷۳ خط شمالی آزاد راه زنجان - قزوین اتفاق افتاد و شدت ضربه وارده به حدی بود که وانت نیسان واژگون شد و این ۲ نفر به علت شدت صدمات و جراحات وارده در دم فوت کرد.
وی با بیان اینکه خودروی وانت نیسان از تهران به مقصد مهاباد درحال تردد بود اظهار داشت: پسر بچه ۲ ساله مصدوم برای درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافت.
طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.
استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd