فارس/ اولین اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس روی میز آقایان ناشنوایان برای حضور در نهمین دوره بازی‌های آسیایی 2019 ناشنوایان در هنگ کنگ در کمپ تیم‌های ملی فدارسیون در تهران برگزار می‌شود.
فرزاد چراغی از استان اردبیل به اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس روی میز ناشنوایان دعوت شد، ورزشکاران دعوت شده از 13لغایت 18 مردادماه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی ادامه خواهند داد.
نهمین دوره بازی‌های آسیایی 2019 ناشنوایان از 10 الی 21 آبان ماه در هنگ کنگ برگزار می‌شود.
ستاره ناجیان مشکین شهر جواز حضور در لیگ دسته یک را کسب کرد
مسابقات مرحله نهایی فوتسال مناطق کشور در رده سنی نوجوانان با حضورانصاری فرد، رییس سازمان لیگ فوتسال درشهرمریوان استان کردستان پیگیری شد.
مرحله نهایی مسابقات مناطق نوجوانان کشور با حضور ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی از هفتم مرداد ماه آغاز شد و از هر گروه دو تیم صعود کرد و به صورت ضربدری با هم بازی کردند و در نهایت پس از انجام ۱۶ بازی در ۷ روز تیم عرفان هرند اصفهان مقام قهرمانی، تیم شهرداری زاهدان مقام دوم، تیم شاهین فردوس خراسان جنوبی مقام سوم و تیم ناجیان مشکین شهر مقام چهارم را کسب کرد.
هر ۴ تیم مجوز حضور در مسابقات فوتسال دسته یک نوجوانان کشور در سال ۹۹ را بدست را آوردند.
میلاد رضایی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد
اولین اردوی آماده‌سازی منتخبین دوومیدانی جوانان کشور با هدف آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال 2020برگزار می‌شود و از استان اردبیل میلاد رضایی تنها دوومیدانی کاری است که به این اردو دعوت شده است.
اردوی آماده سازی تیم ملی دوومیدانی جوانان کشور (پسران) از19 لغایت 26 مردادماه درشهرستان خرم آباد استان لرستان برپا خواهد شد.
شناگران تیم های پایه اردبیل مشخص شدند
جشنواره روز جهانی فینا با شرکت 80 شناگر پسر در استخر شهید حسن رجب زاده اردبیل برگزار و به کلیه شرکت‌کنندگان گواهینامه شرکت در روز جهانی شنا اعطاء و همزمان رکوردگیری از شناگران تیم‌های فعال در استخرهای سطح شهر اردبیل نیز جهت اعزام به المپیاد شنا انجام شد.
تعداد 12نفر شناگر به تیم‌های پایه شهرستان اردبیل جهت تکمیل فرآیند تمرینی زیر نظر مربیان معرفی شدند و در پایان جشنواره اسامی دعوت‌شدگان به تیم‌های پایه اعلام و مربیان فوق‌الذکر حق حضور و تمرین در تایم‌های هیات شنا شهرستان اردبیل و حق استفاده از پایگاه ورزش قهرمانی را برای شناگران مذکور با هماهنگی با هیات شنا و دریافت معرفی نامه، دارا هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253