پایگاه خبری پلیس/ سرهنگ " عبداله حسنی " فرمانده انتظامی استان سمنان در گفت و گویی اظهارداشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز به منظور تشدید برخورد با سودجویان این حوزه ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود کنترل خودروهای حمل بار و محموله های ترانزیتی را با جدیت در دستور کار قراردادند.
وی افزود : ماموران بامداد روز گذشته حین ایست و بازرسی در پلیس راه شاهرود-میامی در محور اصلی تهران مشهد به یک دستگاه کامیونت ایسوزو دستور ایست دادند که راننده پس از توقف چند ثانیه ای، اقدام به فرار می کند.
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه تنها 5 کیلومتر تعقیب کامیونت کافی بود تا ماموران خودرو را متوقف کنند تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو یک میلیون و 150 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد ؛ بنا بر اظهار کارشناسان ارزش این محموله 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
به گفته سرهنگ حسنی ، راننده خودرو که محموله را از ورامین به مقصد مشهد بارگیری کرده بود پس از معرفی به مرجع قضائی با قرار وثیقه 10 میلیارد ریالی راهی زندان شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c