پایگاه خبری پلیس/ سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گویی اظهارداشت: حضور موثر پلیس در محورهای مواصلاتی به ویژه جاده های کوهستانی از جمله مهمترین عوامل برقراری نظم و امنیت در این نقاط است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.
فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: در همین راستا و با هدف برخورد مناسب و به هنگام با قاچاق، ماموران انتظامی مهدیشهر در قالب برنامه ای منسجم به نظارت و کنترل ترددها در محورهای مواصلاتی این شهرستان می پردازند.
وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی فولادمحله این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل دام مشکوک شده برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف می کنند.
این مسئول انتظامی ادامه داد: در بازرسی از خودرو 111 راس گوسفند که بدون هیچ مدرک و مجوز قانونی از شمال کشور به مقصد شهرستان گرمسار بارگیری شده بود، کشف شد.
سرهنگ حسنی ارزش این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بالغ بر 2 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: راننده خودرو به مرجع قضائی معرفی و دام قاچاق نیز به اداره دامپزشکی تحویل داده شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c