مهر/جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته بیش از ۲۴۸ هزار تن گندم قاچاق در استان زنجان کشف و ضبط شده است، گفت: قاچاق گندم از زنجان رشد دارد.
سرهنگ ایرج خانی پور ظهر دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری در محل دادگستری زنجان، افزود: پلیس در برخورد با کالای قاچاق تمهیدات لازم را دارد.
وی بابیان اینکه پدیده قاچاق اقتصاد کشور را بیمار می‌کند و در این میان اشتغال کاذب جامعه را فرامی‌گیرد، اظهار کرد: قاچاق کالا کیان اقتصاد و سلامت جامعه را به خطر انداخته و موجب فرهنگ مصرف‌زدگی می‌شود.
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۲۴۸هزار تن گندم قاچاق در استان زنجان کشف و ضبط‌شده است.
در ادامه این جلسه، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان بابیان اینکه تولید گندم در ۲ سال گذشته در استان رشد داشته است، گفت: باید تجربیات گذشته استفاده کنیم و نسبت به استفاده درست از گندم برنامه‌ریزی کنیم.
محمدرضا آبی پور با بیان اینکه مصرف گندم استان بیش از ۲۰۰ هزار تن است، افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و استفاده از نان باید مدیریت درست از گندم مدنظر قرار گیرد.
وی تصریح کرد: امسال تولید گندم در استان افزایش‌یافته و باید این گندم تولیدی در صنعت به خوبی مورداستفاده قرار گیرد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان گفت: کمبود تولید گندم در برخی از استان‌ها وجود دارد و باید با یک مدیریت درست و مدون این گندم تولیدی به استانهای دیگر هم ارسال شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd