جماران/ باقر بهرامی افزود: مرحله منطقه ای این المپیاد با حضور شهرستان‌های تبریز، ارومیه، اردبیل، مراغه، سراب، خوی و خلخال برگزار شد.
وی اضافه کرد: مهارت‌های علمی، فنی، آمادگی جسمانی و رانندگی چهار آزمون این المپیاد بود که تکنسین‌های آذربایجان غربی به خوبی در بین ۴۰ شرکت‌کننده این رقابت‌ها درخشیدند.
وی بیان کرد: در پایان سیامند ناظر، شیروان قربانی و کریم جوانمردی از آذربایجان‌غربی به مرحله کشوری المپیاد علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی راه یافتند.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: این المپیاد تا پایان تابستان امسال برگزار می‌شود که امیدواریم در رقابت‌های کشوری نیز شاهد درخشش تکنسین‌های استان باشیم.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی که با عنوان اورژانس در جامعه مصطلح است، وظیفه انجام مراقبت های پیش بیمارستانی در زمان وقوع حوادث به ویژه در حوزه تصادف های رانندگی یا بروز حملات جسمانی نظیر حملات قلبی یا بیماری ها را بر عهده دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b