تسنیم/معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: گام نخست اجرای طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در استان اصفهان برداشته شد که در این راستا سهم استان در این طرح ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی است.
ایمان طاهری با اشاره به گام نخست اجرای طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در استان اظهار داشت: گام نخست اجرای طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در استان اصفهان برداشته شد که در این راستا سهم استان در این طرح ساخت 40 هزار واحد مسکونی بود و فراخوان بخشی از آن اعلام شده است.
وی ادامه داد: در این طرح قرار بر این است که قسمتی از این واحدها در شهرهای جدید بهارستان، مجلسی و فولادشهر احداث شود که برای ارائه به بازار و همچنین انتخاب شریک در مرحله برنامه‌ریزی قرار دارد.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان پیرامون احداث مابقی سهم استان در احداث مسکن تصریح کرد: مابقی سهم استان اصفهان در اجرای طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در سایر شهرهای استان به مرحله تولید و احداث می‌شود که این امر توسط اداره کل راه و شهرسازی استان و بنیاد مسکن در حال برنامه‌ریزی است.
وی افزود: از این تعداد در محله نخست بر اساس فراخوان روزهای گذشته سازمان ملی زمین و مسکن، اراضی با ظرفیت احداث‌ بیش از 5 هزار واحد مسکونی در 13 شهر استان و در قالب مشارکت به فراخوان گذاشته شده است.
طاهری درباره دریافت اسناد توسط انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران بیان کرد: در این راستا انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت در حوزه مسکن می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد به پایگاه ملی مناقصات کشور و همچنین دبیرخانه کمیسیون در اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18