ایرنا/ کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس، سارق حرفه ای و سابقه دار لوازم داخل خودرو با ۴۰ فقره سرقت را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اعلام کرد در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان فردیس موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فردیس قرار گرفت.
سرهنگ بیژن جنتی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری ماموران کلانتری ۱۱ فردیس با اجرای گشت های هدفمند و انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی این سارق حرفه ای و سابقه دار شدند و با تعقیب و مراقبت طولانی مدت در نهایت نامبرده را در حین سرقت خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی گفت: در تحقیقات تکمیلی متهم ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بود اما در مواجهه با مدارک و مستندات کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشود و به ۴۰ فقره سرقت اقرار کرد.
جنتی اظهار داشت: نامبرده با استفاده از ابزار الات مخصوص سرقت از قبیل چنگک،سمبه های مخصوص باز نمودن درب خودرو، سوئیچ های مختلف و ... درب خودروها را باز کرده و لوزام داخل آن را سرقت می کرد.
این فرمانده انتظامی خاطر نشان کرد: با تلاش همکارانم همه مالباختگان شناسایی و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانون تحویل دستگاه قضایی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af